O nas

Firma

Johansson® specjalizuje się w produkcji sprayów technicznych, specjalnych środków smarujących oraz świadczy usługi w zakresie napełnianiu aerozoli. 
Jakość naszych środków smarujących jest wręcz szokująca! Umożliwia ona w sytuacji awaryjnej np. pracę silnika spalinowego całkowicie bez oleju i to pod pełnym obciążeniem!
Przez stosowanie naszych najlepszych sprayów zapewniamy najdłuższe okresy między kolejnymi smarowaniami, zwielokrotniamy żywotność części maszyn, przyspieszamy procesy produkcyjne, prace serwisowe i naprawcze. Krótko mówiąc – niezawodną eksploatację i poprawę ekonomi.
W dobie coraz większej świadomości globalnych zmian klimatycznych istotne znaczenie ma wysoka jakość, jaką reprezentują spraye Johansson®. Ich wspaniała efektywność umożliwia radykalne zmniejszenie ilości zużywanego produktu, wpływając pozytywnie zarówno na środowisko jak i ekonomię użytkownika.
Oczywiście zdecydowanie wyższą klasę naszych aerozoli można sprawdzić poprzez laboratoryjne testy, jednak najprostszym sposobem, jest praktyczne użycie naszego sprayu. Wystarczy raz spróbować, aby pozostać z nami!
Wartość produktów Johansson® na pewno potwierdza fakt dołączenia przez Coca-Colę do grupy naszych klientów.
Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne technologie produkcji, wysokie normy jakościowe, pozytywnie wpływają na uzyskiwanie nowych i utrzymanie dotychczasowych klientów. W celu sprostania wymaganiom rynku podejmujemy działania, których rezultatem mają być nie tylko doskonałej jakości aerosole, ale również w pełni profesjonalne wsparcie logistyczne i techniczne.

Marketing

Profesjonalne promowanie marki Johansson® i naszego przedsiębiorstwa ma ścisły związek z owocną i perspektywiczną współpracą z naszymi partnerami. Odnoszone wspólnie sukcesy w lansowaniu naszych produktów są doskonale widoczne na krajowym rynku. Naszym konceptem handlowym jest wyposażenie użytkowników w produkty o możliwie najlepszej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Współpracujemy ze światowymi dostawcami, liderami w swoich dziedzinach, przedsiębiorstwami, które są certyfikowane wg. norm ISO-9000. Rygorystyczny nacisk na jakość, właściwą logistykę i rozwój zaczyna się od naszych dostawców. Stworzony przez nas system organizacji jakościowej umożliwia osiągnięcie najlepszej pozycji w segmencie naszego profilu.